Filtri

Izmērs

Laistīšanas biežums

Novietojums telpā

Veids

Kārtot pēc

Telpaugu katalogs

Lai mūsu klientiem atvieglotu augu izvēli, esam izveidojuši telpaugu katalogu. Tajā apkopotas visas pieejamās šķirnes un izmēri, ko iespējams pasūtīt no mūsu piegādātājiem. Piedāvājumā iekļauti gan viegli kopjami un ļoti universāli augi, gan reti pieejami un ekskluzīvi eksemplāri. Katalogam ir ērta navigācija, kas Jums palīdzēs ātrāk nonākt pie vēlamā rezultāta – augus iespējams atlasīt pēc tādiem būtiskiem kritērijiem kā izmērs, vides prasības, lapu faktūra un novietojums telpā.

Mēs piegādājam kā populārus, tā reti pieejamus un sarežģīti kopjamus augus, lai katrs interesents atrastu sev vajadzīgo. Rēķinoties ar to, ka bieži ir zināms tikai tas, kā vēlamais augs izskatās, to iespējams atrast pēc attēla un uzzināt tā nosaukumu, kopšanas apstākļus un citu būtisku informāciju.

Kā lietot telpaugu katalogu?
Katalogā augi ir sarindoti alfabētiskā secībā, taču tos iespējams grupēt pēc dažādām prasībām. Lai kāds augs būtu nepieciešams – novietojams uz grīdas, plaukta, gaismā vai tumšā vietā –, piemērotākos augus būs viegli atlasīt, izvēloties atbilstošu filtru. Katram no tiem ir pievienots neliels apraksts par kopšanu, augšanas izmēru un vispārējām prasībām.

Apskatot katalogu un izvēloties augus, lietotājs ir aicināts izveidot savu vēlmju grozu un to nosūtīt mums kontaktformā vai e-pastā. Mūsu specialists ar Jums sazināsies, lai precizētu augu piemērotību Jūsu izvēlētajai vietai telpā, tā pieejamību un piegādes laiku. Lūdzam pievērst uzmanību tam, ka vēlmju saraksta sastādīšana vai lejupielāde nenozīmē, ka ir veikts pasūtījums, tādēļ pēc tam noteikti ir ar mums jāsazinās.

Ko darīt, ja neatrodat meklēto?
Ja Jūs interesē kāds specifisks augs, kas sarakstā nav atrodams, iesakām sazināties ar mums e-pastā vai pa tālruni, jo sadarbībā ar lielākajām telpaugu audzētavām un augu piegādātājiem Eiropā jebkura klienta iedomātā augu šķirne visdrīzāk būs pieejama pēc pasūtījuma neilgā laikā. Hercs Flora telpaugu pasūtījumus veic katru nedēļu, tādējādi nodrošinot regulāru piegādi saviem klientiem.

Katalogs tiek regulāri atjaunots ar jauniem produktiem un šķirnēm. Ja Jums ir prātā noderīgi papildinājumi, gaidīsim ieteikumus.

Vairāk