Jau gandrīz 10 gadus dārzu dizaina un apzaļumošanas speciālistu komanda Herca Dārzs palīdz veidot zaļu, skaistu un harmonisku vidi uzņēmumu un sabiedrisko iestāžu teritorijās, kā arī ap privātmājām. Mūsu komanda spēj nodrošināt pilna servisa teritorijas apzaļumošanas pakalpojumus: plānošanu, zāliena ierīkošanu, koku, krūmu un citu augu stādīšanu, dārza un teritorijas uzturēšanu u.c.

Teritorijas labiekārtošana

Veicam teritorijas labiekārtošanu saskaņā ar izstrādāto plānu, vadoties pēc arhitektu un inženieru norādījumiem un tehniskās specifikācijas. Mūsu speciālistu komandai ir plaša pieredze un zināšanas dažādu veidu teritoriju labiekārtošanā: esam labiekārtojuši tirdzniecības centra “Origo”, biroju kompleksa “Business Garden”, kvartāla “Centrus”, Muzeju krātuves un daudzas citas teritorijas. 

Lasīt vairāk

Dārzu projektēšana

Herca Dārza speciālistiem ir ilggadēja pieredze un plašas zināšanas dārzu projektēšanā un labiekārtošanā. Mūsu komandā ir pieredzējuši ainavu arhitekti un dārza tehniķi, kuri palīdzēs Jums izveidot dārzu, kas lieliski izskatīsies šodien un spēs attīstīties nākotnē.

Lasīt vairāk

Apstādījumu uzturēšana

Nodrošinām pilna servisa apstādījumu uzturēšanu: puķu stādīšanu, koku vainagu veidošanu, dzīvžogu cirpšanu, laistīšanu, ravēšanu, mēslošanu un citus darbus, kas ir nepieciešami, lai uzturētu apstādījumus. Atkarībā no augu veida un apjoma Jūsu teritorijā vai dārzā mūsu speciālisti piedāvās optimālus dārza apstādījumu uzturēšanas variantus. 

Lasīt vairāk

Zāliena ierīkošana

Nodrošinām pilna servisa zāliena ierīkošanas pakalpojumus privātmājās, biroju un dzīvojamo ēku, kā arī sabiedrisko iestāžu teritorijās. Nodrošinām pilnu ciklu: augsnes sagatavošanu, zāliena sēšanu vai paklājzāliena ieklāšanu, blietēšanu, laistīšanu, kā arī zāliena kopšanu. 

Lasīt vairāk

Dārzu dizains

Herca Dārza komandā ir sertificēti dārzu projektētāji, tehniķi un arboristi, kuri regulāri papildina zināšanas un apgūst jaunas iemaņas, lai spētu Jums piedāvāt arvien jaunus risinājumus. Tieši tāpat kā interjera dizains un apģērbu stils, arī dārzu dizains attīstās un mainās. Mūsu platuma grādos ienāk jauni augi un dārzu dizaina elementi, kas ļauj izstrādāt aizvien neparastākus risinājumus. 

Lasīt vairāk

Augi terasei un balkona puķes

Balkoni un terases ir pilsētnieku nelielā oāze. Herca Dārzs piedāvā terašu un balkonu apzaļumošanas pakalpojumus. Piedāvājam augus un puķes gan uzņēmumu – biroju, viesnīcu, restorānu, kafejnīcu u. c. – terasēm, gan arī privātmāju un dzīvokļu terasēm un balkoniem. Veicam gan terases vai balkona apstādījumu projekta izveidi, gan uzstādīšanu un uzturēšanu. 

Lasīt vairāk

SADARBĪBAS PARTNERI

SAZINĀTIES AR MUMS

Pildas iela 16B, Rīga, LV-1035

+371 29478797, +371 29491661

info@hercs.lv

Ziņas pielikums

vai pievienojiet failus šeit
faila izmērs līdz 1MB un pielikuma izmērs līdz 5MB

Pielikuma-faila-nosauk.pdf Noņemt

Kāpēc teritorijas apzaļumošanu uzticēt profesionāļiem?

Ilgtspējīgi risinājumi

Ar savu pieredzi, zināšanām un izglītību nozarē mēs varēsim ieteikt katrai konkrētajai vietai piemērotākos risinājumus. Ēna, gaisma, saules stari un citi aspekti būtiski ietekmē to, kuri augi konkrētajā vidē būs piemērotāki gan estētiski, gan to augšanas un kopšanas specifikas dēļ. Piemēram, koku vainagu ēna spēj atdzesēt ēkas sienas – tādā veidā ir iespējams iegūt zaļu vidi pie biroja un ietaupīt naudu par gaisa kondicionēšanu.

Dizains

Mūsu speciālisti palīdzēs izstrādāt risinājumus, kas radīs harmonisku vidi. Tie būs augi, kas ir savstarpēji saderīgi, zied dažādos laikos, ilgi saglabā skaistumu u. c. Būtiski ir ievērot arī atbilstošu attālumu starp dažādiem augiem, paredzot to augšanu un kopšanu vairākus gadus uz priekšu. 

Apstādījumu uzturēšana un kopšana

Lai Jūsu privātmājas, biroja, tirdzniecības vietas, terases vai sabiedriskās iestādes teritorija vienmēr izskatītos nevainojami, plānojot teritorijas apzaļumošanu, ir būtiski vienlaikus domāt arī par apstādījumu uzturēšanu un kopšanu: cik bieža kopšana būs nepieciešama, vai būt vajadzīgas speciālas ierīces, vai Jūs pats vai Jūsu dārznieks ar to varēs tikt galā. Mūsu komandā ir speciālisti, kuri pēc projekta īstenošanas nodrošina profesionālu un regulāru apstādījumu uzturēšanu un kopšanu. 

Pieredzējuši un atzinību ieguvuši speciālisti

Herca Dārza speciālisti ir izveidojuši daudzus pilsētvidei svarīgus objektus, veicot teritoriju apzaļumošanu gan vēsturiskajā Rīgas centrā, gan jaunajos projektos, piemēram, Magdelēnas kvartālā, kvartālā “Centrus”, biroju centrā “Business Garden”, kā arī Stacijas laukumā. Vairāki mūsu īstenotie projekti ir ieguvuši Ainavu arhitektu savienības apbalvojumus. 

Jūsu galvenie ieguvumi no teritorijas apzaļumošanas

  • Vērtība. Sakopta jebkura īpašuma teritorija palielina tā vērtību, ja pārdodat vai iznomājat to. 
  • Vide. Sakopta un zaļa vide rada pozitīvas emocijas gan klientiem, gan darbiniekiem, gan iedzīvotājiem. 
  • Veselība. Koki, krūmi un apstādījumi attīra gaisu no putekļiem, samazina ogļskābās gāzes un palielina skābekļa daudzumu gaisā. Tādējādi – jo vairāk koku, krūmu un zaļumu pilsētā, jo tīrāks būs gaiss. 
  • Harmonija. Apzaļumota teritorija uzlabo ļaužu dzīves kvalitāti. Cilvēki, kuri uzturas apzaļumotās teritorijās, uzrāda zemāku stresa līmeni nekā tie, kuri uzturas teritorijās, kas nav apzaļumotas. 

Mūsu speciālistu komanda palīdzēs realizēt jebkuras Jūsu ieceres saistībā ar teritorijas apzaļumošanu un labiekārtošanu no dārza dizaina izveides, plānošanas un dažādu risinājumu demonstrēšanas līdz pat to realizēšanai – zāliena ierīkošanai, augu stādīšanai un vēlāk arī apstādījumu uzturēšanai. Sazinieties ar mums, lai vienotos par tikšanos ar mūsu speciālistiem, izstāstītu savas vēlmes, idejas un mērķus! Mēs palīdzēsim Jums to visu īstenot, iesakot videi atbilstošākos augus un risinājumus. 

Vairāk