Hercs Flora apzaļumošanas nozarē darbojas jau kopš 1992. gada. Šajā laikā mēs esam izauguši par Latvijas vadošo apzaļumošanas uzņēmumu, savu klientu lokā piesaistot Latvijas lielākās kompānijas un sabiedriskās iestādes. Mēs esam līdzdarbojošies neskaitāmos projektos, kas ieguvuši Latvijas Arhitektūras gada balvas, un realizējuši dažādas arhitektu ieceres, kas iepriekš Latvijas tirgū nav bijušas pieejamas.

Telpaugi interjerā

Telpaugi ir būtiska mūsdienu interjera daļa – arhitekti un dizaineri augu klātbūtni telpā plāno tikpat rūpīgi, kā izvēlas mēbeles, apdares materiālus un apgaismojumu. Biofilisks dzīvesveids un dabas klātesamība telpā padara mūsu ikdienu krāsaināku un prātu – asāku. Augi pilda gan estētisku, gan funkcionālu lomu, ļaujot dizainu veidot daudzveidīgu un praktisku. 

Lasīt vairāk

Telpaugu apkope

Bieži dinamiskajā dzīves ritmā neizdodas kvalitatīvi parūpēties par saviem augiem – kādam laika trūkuma dēļ, citam varbūt ir pārāk maz zināšanu par tiem. Tādēļ, lai Jūsu telpaugi saglabātu sākotnējo svaigo izskatu un neradītu liekus uztraukumus, uzņēmums Hercs Flora ir gatavs parūpēties par Jūsu augiem, slēdzot apkopes līgumu un uzņemoties pilnu atbildību par dzīvo dabu Jūsu telpās.

Lasīt vairāk

Augu noma

Ja augus dažādu iemeslu dēļ nevēlaties pirkt, Hercs Flora piedāvā tos īrēt.

Lasīt vairāk

Mākslīgie augi

Situācijās, kad dažādu apstākļu dēļ nav iespējams izmantot dzīvos augus, kā alternatīvu Hercs Flora piedāvā interjerā iekļaut augstas kvalitātes mākslīgos augus. Mūsu sortimentā ir gan pavisam nelieli eksemplāri, gan mākslīgi grieztie ziedi, gan lieli zaļie telpaugi. 

Lasīt vairāk

Pareizā istabas augu izvēle

Herca Floras dizaineru uzdevums ir palīdzēt izvēlēties vides prasībām un dizainam atbilstošus augus, piedāvājot tos kopā ar stilistiski augstvērtīgiem puķpodiem. Mūsu sortimentā pieejami augi no audzētājiem visā pasaulē, kā arī vairāk nekā 6000 dažādu izmēru un formu puķpodi. 

Lasīt vairāk

Telpaugu katalogs

Lai mūsu klientiem atvieglotu augu izvēli, esam izveidojuši telpaugu katalogu. Tajā apkopotas visas pieejamās šķirnes un izmēri, ko iespējams pasūtīt no mūsu piegādātājiem. Piedāvājumā iekļauti gan viegli kopjami un ļoti universāli augi, gan reti pieejami un ekskluzīvi eksemplāri. Katalogam ir ērta navigācija, kas jums palīdzēs ātrāk nonākt pie vēlamā rezultāta – augus iespējams atlasīt pēc tādiem būtiskiem kritērijiem kā izmērs, vides prasības, lapu faktūra un novietojums telpā.

Mēs piegādājam kā populārus, tā reti pieejamus un sarežģīti kopjamus augus, lai katrs interesents atrastu sev vajadzīgo. Rēķinoties ar to, ka bieži ir zināms tikai tas, kā vēlamais augs izskatās, to iespējams atrast pēc attēla un uzzināt tā nosaukumu, kopšanas apsktākļus un citu būtisku informāciju.

Lasīt vairāk

Sadarbības partneri

SAZINĀTIES AR MUMS

Pildas iela 16B, Rīga, LV-1035

+371 29478797, +371 29491661

info@hercs.lv

Ziņas pielikums

vai pievienojiet failus šeit
faila izmērs līdz 1MB un pielikuma izmērs līdz 5MB

Pielikuma-faila-nosauk.pdf Noņemt

Kā mēs nodrošinām augstu iekštelpu apzaļumošanas kvalitāti?

Tiecoties domāt videi draudzīgi un piekopjot biofilisku dzīvesveidu, esam kļuvuši par ilgtspējīgu uzņēmumu, kas saviem klientiem nodrošina pilna servisa iekštelpu apzaļumošanu – dizaina izstrādi, uzstādīšanu un augu apkopi. Iekārtojot telpas, dizaineri palīdzēs piemeklēt formas un faktūras ziņā piemērotākos puķpodus, savukārt, noslēdzot apkopes līgumu, pie Jums reizi nedēļā ieradīsies profesionāls telpaugu kopšanas speciālists, kurš ar darbu un padomu palīdzēs visos augu uzturēšanas jautājumos.

Mūsu speciālisti:

  • ir pieredzējuši un ieguvuši jomai atbilstošu izglītību, tāpēc mēs ar pārliecību sniedzam garantiju mūsu pakalpojumiem un piegādātajām zaļajām sienām;
  • kvalifikācijas celšanai regulāri apmeklē starptautiskus seminārus un izstādes, tādā veidā uzzinot par jaunākajām modes tendencēm un tehnoloģiskajiem risinājumiem iekštelpu apzaļumošanas jautājumos.

Jau vairāk nekā desmit gadus sadarbojamies ar audzētājiem visā pasaulē, spējot nodrošināt klientus ar plašu augstas kvalitātes telpaugu klāstu, ievērojot saprātīgu cenu politiku un nodrošinot īsus piegādes termiņus. Ik gadu apmeklējam audzētavas, meklējot jaunus kontaktus un Latvijā līdz šim neredzētas augu šķirnes. 

Iekštelpu apzaļumošanas pozitīvā ietekme uz veselību darba vietā

Estētiskais aspekts nešaubīgi ir pirmais, par ko iedomājamies, iztēlojoties zaļas, telpaugiem pilnas telpas. Tomēr tas nav vienīgais būtiskais ieguvums, ko sniedz iekštelpu apzaļumošana. Dzīvojot un strādājot pilsētā, gaisa piesārņojuma jautājums ir īpaši aktuāls. Kaitīgās vielas izplatās ne tikai ielās, bet nokļūst arī iekštelpās, ietekmējot mūsu fizisko un mentālo veselību. Sintētiski apdares materiāli, mēbeļu lakas, audumu krāsas – viss rada piesārņojumu, kura mazināšanā augiem ir vitāli svarīga loma. 

Piesārņojuma mazināšana

Pētījumi par piesārņojumu pierāda, ka telpaugi palīdz atbrīvoties no indīgiem toksīniem, samazina oglekļa dioksīda līmeni gaisā. Augu klātbūtne palīdz vieglāk elpot un palielina darbinieku koncentrēšanās spējas. Piemēram, dracēna, novietota telpā, spēj attīrīt gaisu no 94% telpā noplūdušu acetona daļiņu. Gaisa attīrīšanas kapacitāte atkarīga no dažādiem mainīgiem faktoriem, taču 6–8 vidēji līdz liela izmēra augi būs pietiekami, lai ievērojami uzlabotu gaisa kvalitāti atvērta tipa biroja telpā. 

Darbinieku labsajūtas uzlabošana

Iekštelpu apzaļumošana uzlabo kā gaisa kvalitāti, tā citus vides apstākļus. Bez vidi attīrošās īpašības augiem ir vēl citas, darbinieku labsajūtu palielinošas īpašības – tie mitrina gaisu, slāpē trokšņu līmeni un samazina stresu. Telpaugu klātbūtnē par 15% palielinās darbinieku produktivitāte, radošums un spēja koncentrēties uzdotajam uzdevumam. Tas nozīmē, ka darbinieki slimo retāk un ar daudz lielāku patiku nāk uz darbu. 

Iekštelpu apzaļumošana ir gan estētiski, gan praktiski vērtīgs ieguldījums uzņēmuma attīstībā. Izvēloties pieredzējušu speciālistu komandu plāna izstrādei un īstenošanai, ieguvēji būs gan klienti, gan darbinieki. Uzlabota telpu gaisa kvalitāte nozīmē labākus darba apstākļus, tātad – augstākus rezultātus.

Telpaugu izvēle ir visai plaša – sadarbība ar Eiropas lielākajiem audzētājiem nodrošina iespēju atrast tieši to, kas Jums derēs vislabāk. Aicinām sazināties ar Herca Floras profesionāļiem, lai iegūtu labāko rezultātu sava uzņēmuma telpām.

Vairāk