Herca Dārza speciālistiem ir ilggadēja pieredze un plašas zināšanas dārzu projektēšanā un labiekārtošanā. Mūsu komandā ir pieredzējuši ainavu arhitekti un dārza tehniķi, kuri palīdzēs Jums izveidot dārzu, kas lieliski izskatīsies šodien un spēs attīstīties nākotnē.

Plašas dārzu projektēšanas un labiekārtošanas iespējas 

Mūsu speciālisti palīdzēs sasniegt labāko rezultātu neatkarīgi no Jūsu īpašuma veida, teritorijas platības, vēlmēm un dārza labiekārtošanas redzējuma. Mūsu speciālistu plašā pieredze un zināšanas viņiem ļauj pielāgoties jebkuram dārza projekta stilam: izveidot moderna, klasiska, Vidusjūras, japāņu vai cita stila dārzu. Atkarībā no Jūsu vēlmēm mūsu speciālisti palīdzēs piemeklēt labākos risinājumus, lai izvēlētie augi būtu piemēroti mūsu platuma grādiem. 

Izveidosim Jūsu jaunā dārza vai dārza uzlabojumu projektu, un Jūs tā īstenošanu varēsit veikt paša spēkiem vai uzticēt citam uzņēmumam vai arī mūsu speciālisti labprāt īstenos Jūsu projektu no A līdz Z. 

Dārza uzlabošana

Mūsu speciālisti labprāt veic arī uzlabojumus dārzos, kur jau ir dažādu veidu augi un apstādījumi. Pat nelieli dārza uzlabojumi, ko iesaka veikt profesionālis, var būtiski pilnveidot dārza kopējo izskatu, stilu un atmosfēru. 

Dārza kopšana un uzturēšana

Ja nepieciešams, mēs nodrošinām arī regulārus dārza uzturēšanas un kopšanas pakalpojumus gan privātmāju, gan sabiedriskajās vai uzņēmumu teritorijās. 

Dārzu projektēšana un plānošana ar skatu nākotnē

Būtiska loma dārza projektēšanā un plānošanā ir skatam nākotnē, jo daudzi iestādītie augi (koki, krūmi u. c.) optimālo izskatu un lielumu sasniegs pēc vairākiem gadiem. Tāpat ir jāņem vērā arī dārza īpašnieku iespējas dārza kopšanā. 

Dārza projektēšanā būtiska loma ir ne tikai klienta vēlmēm, bet arī citiem aspektiem, piemēram, saules un ēnas pusēm, esošajiem augiem, augsnei u. c., jo dažkārt augiem, kas patīk klientam, ir nepieciešama ēna, tomēr dārzā dienas karstākajā laikā tā neveidojas. 

Veidojot dārza projektu, mūsu vadlīniju speciālisti izpildīs klienta vēlmes, kā arī iekļausies noteiktajā budžetā. 

Plaša pieredze dārzu projektēšanā un labiekārtošanā

Dārzu projektēšanā piedalās mūsu komandas ainavu arhitekti, kā arī atsevišķos projektos mēs sadarbojamies ar citiem Latvijas labākajiem ainavu arhitektiem. Mūsu sadarbības partneru vidū ir arī lielākās būvfirmas, ar kuru būvspeciālistu iesaisti mēs veidojam īpaši apjomīgu vai sarežģītu dārzu projektus.

Ja vēlaties iegūt dārzu, kas priecēs jebkurā gadalaikā, uzticiet sava dārza projektēšanu profesionāļiem! Herca Dārza pieredzējušie dārza tehniķi un ainavu arhitekti palīdzēs Jums izveidot skaistu un funkcionālu dārzu, kura skaistums attīstīsies un plauks kopā ar tā augiem. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu piedāvāto dārza projektēšanas pakalpojumu un norunātu tikšanos!

SAZINĀTIES AR MUMS

Pildas iela 16B, Rīga, LV-1035

+371 29478797, +371 29491661

info@hercs.lv

Ziņas pielikums

vai pievienojiet failus šeit
faila izmērs līdz 1MB un pielikuma izmērs līdz 5MB

Pielikuma-faila-nosauk.pdf Noņemt