Balkoni un terases ir pilsētnieku nelielā oāze. Herca Dārzs piedāvā terašu un balkonu apzaļumošanas pakalpojumus. Piedāvājam augus un puķes gan uzņēmumu – biroju, viesnīcu, restorānu, kafejnīcu u. c. – terasēm, gan arī privātmāju un dzīvokļu terasēm un balkoniem. Veicam gan terases vai balkona apstādījumu projekta izveidi, gan uzstādīšanu un uzturēšanu. 

Daudzveidīgs piedāvājums – augi terasei un balkona puķes

Iekārtojot balkonus un terases, ir būtiski piemeklēt stilistiski un funkcionāli labākos risinājumus: puķpodus, balkona kastes, augus, ziedus un citus elementus. Ja balkons vai terase atrodas augstākos stāvos, ir svarīgi izvēlēties risinājumus, kas paredz drošus stiprinājumus un ērtu laistīšanu, lai tas netraucētu vai neapdraudētu gājēju vai zemāko stāvu ļaužu drošību. 

Mūsu dizaineri palīdzēs izvēlēties jau gatavus, krasām temperatūras pārmaiņām piemērotus puķpodus vai izgatavot individuālas balkona kastes, kas speciāli pielāgotas daudzgadīgajiem balkona augiem. Speciālisti palīdzēs izstrādāt projektu un izvēlēties tādu augu kolekciju, lai terase būtu koša un pievilcīga visu gadu. 

Kopšana

Terases augi un balkona puķes ir regulāri jālaista un jākopj, jo vasarā tiešos saules staros tie var ātri aiziet bojā. Augi ir arī regulāri jāmēslo, parasti iesakām to darīt agrā pavasarī. Lai Jūsu terases augi vienmēr izskatītos lieliski, Herca Dārzs piedāvā šos darbus padarīt Jūsu vietā. Mūsu darbinieki ieradīsies, kad tas ir nepieciešams, aplaistīs, samēslos un pārstādīs augus, kā arī veiks citus augu kopšanas darbus, ja tādi būs nepieciešami. 

Piemērotākie augi terasei

Latvijas klimatam piemērotākie mūžzaļie augi, ko stādīt puķu kastēs uz terases: tūjas, īves, kadiķi, bukši, dekoratīvās egles un priedes. Ja Jums ir iespēja ieziemot augus, tad uz terases var stādīt arī citus augus. Vasarā Jūsu terasi var greznot pat palmas un olīvkoki, bet līdz ar vēsāka laika iestāšanos Jums tie būs jāpārvieto uz telpām ar pietiekami labvēlīgu vidi. 

Lai terasi saglabātu košu arī ziemā, vēlu rudenī var stādīt viršus, kas, ja ir pietiekams mitrums, saglabājas līdz pat pavasarim. Tagad ir pieejamas ļoti daudzas un krāšņas viršu sugas, kas, veidojot kompozīcijas, ļauj variēt gan ar krāsām, gan lielumu. 

Balkona puķes

Pēc ilgtermiņa līguma noslēgšanas nodrošināsim Jūsu puķpodu papildināšanu ar ziediem atbilstoši sezonalitātei. 

Agrā pavasarī pirmie pavasara vēstneši balkona kastēs ir krāsainās atraitnītes. Tās var stādīt, tikko ir nokusis sniegs. Tās spēj pārciest arī aukstas naktis – līdz pat −10°C temperatūrai. Taču, kad kļūst siltāks un mīnusi atkāpjas, pavasara ziedu klāsts ir plašāks un varam jau stādīt vasaras puķu stādus, kas priecēs visu vasaru. Īpašu stilu balkona kompozīcijām piešķirs graudzāles, kas pēdējos gados ir kļuvušas sevišķi populāras.

Augu ieziemošana un terases sakārtošana

Papildus augu uzturēšanai un kopšanai piedāvājam arī citus pakalpojumus, piemēram, terases augu ieziemošanu, augu atjaunošanu un sakārtošanu pēc ziemas, koka balkona kastu izgatavošanu, krāsošanu, atjaunošanu u. c.

Jūsu balkons vai terase var kļūt par Jūsu oāzi pilsētvidē. Mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties atbilstošākos augus atkarībā no terases novietojuma, platības, Jūsu dzīvesstila un citiem faktoriem. 

Vai vēlaties uzzināt vairāk par terases vai balkona apzaļumošanas iespējām?

Sazinieties ar mums, lai iegūtu plašāku informāciju par pakalpojumiem, kas ir saistīti ar terases vai balkona labiekārtošanu, augu stādīšanu vai kopšanu!

SAZINĀTIES AR MUMS

Pildas iela 16B, Rīga, LV-1035

+371 29478797, +371 29491661

info@hercs.lv

Ziņas pielikums

vai pievienojiet failus šeit
faila izmērs līdz 1MB un pielikuma izmērs līdz 5MB

Pielikuma-faila-nosauk.pdf Noņemt