Nodrošinām pilna servisa apstādījumu uzturēšanu: puķu stādīšanu, koku vainagu veidošanu, dzīvžogu cirpšanu, laistīšanu, ravēšanu, mēslošanu un citus darbus, kas ir nepieciešami, lai uzturētu apstādījumus. Atkarībā no augu veida un apjoma Jūsu teritorijā vai dārzā mūsu speciālisti piedāvās optimālus dārza apstādījumu uzturēšanas variantus. 

Apstādījumu uzturēšana atkarībā no gadalaika

Apstādījumu uzturēšana lielā mērā ir atkarīga ne tikai no konkrēto augu īpašībām, bet arī no laikapstākļiem noteiktā periodā. Lai Jūsu apstādījumi zeltu un plauktu, mums – dārzu un apstādījumu kopšanas speciālistiem – ir jāspēj tiem pielāgoties. 

Pavasaris

Pavasarī ir jāveic augsnes sagatavošana jauniem apstādījumiem, dārza tīrīšana, mulčēšana un citi darbi. Pavasaris ir piemērotākais laiks koku vainagu veidošanai un koku apgriešanai, ko drīkst veikt līdz pumpuru briešanai (mūsu platuma grādos – parasti martā un aprīlī). Pavasarī veic viengadīgo un daudzgadīgo puķu stādīšanu, kā arī mēslošanu un zāliena vēdināšanu, lai tas augtu spēcīgs, biezs un košs. 

Vasara

Vasaras mēnešos svarīgākais ir sistemātiska dārza uzturēšana: regulāra laistīšana un ravēšana. Ja nepieciešams, dārzs ir jāatbrīvo no kaitēkļiem: laputīm, zemesvēžiem, gliemežiem, kāpostu balteņiem un tīklērcēm. Augus parasti laista agri no rīta vai vēlu vakarā, kad nav tiešu, spilgtu saules staru, citādi augiem tiks nodarīts lielāks kaitējums nekā labums. 

Rudens

Rudenī stāda kokus un krūmus. Tāpat šis ir laiks, kad jāsāk domāt par atsevišķu augu ieziemošanu, ja tie nav izturīgi pret salu. Protams, viens no laikietilpīgākajiem darbiem rudenī ir nokritušo lapu grābšana, kam ir būtiska nozīme, ja vēlaties dārzu uzturēt kārtībā. 

Herca Dārza speciālistu komanda parūpēsies par to, lai visas Jūsu apstādījumu uzturēšanas aktivitātes tiktu veiktas īstajā laikā, atbilstoši augu dabiskajam dzīves ciklam, laikapstākļiem un citiem faktoriem. Mūsu mērķis ir sniegt Jums profesionālus apstādījumu uzturēšanas pakalpojumus, kas ļaus Jūsu dārzam plaukt. 

Vai vēlaties uzzināt vairāk par apstādījumu uzturēšanas pakalpojumiem? 

Sazinieties ar mums, lai iegūtu plašāku informāciju par apstādījumu uzturēšanas pakalpojumiem! Mūsu speciālisti palīdzēs ar lielāko prieku neatkarīgi no Jūsu dārza vai teritorijas lieluma. 

SAZINĀTIES AR MUMS

Pildas iela 16B, Rīga, LV-1035

+371 29478797, +371 29491661

info@hercs.lv

Ziņas pielikums

vai pievienojiet failus šeit
faila izmērs līdz 1MB un pielikuma izmērs līdz 5MB

Pielikuma-faila-nosauk.pdf Noņemt