Bieži dinamiskajā dzīves ritmā neizdodas kvalitatīvi parūpēties par saviem augiem – kādam laika trūkuma dēļ, citam varbūt ir pārāk maz zināšanu par tiem. Tādēļ, lai Jūsu telpaugi saglabātu sākotnējo svaigo izskatu un neradītu liekus uztraukumus, uzņēmums Hercs Flora ir gatavs parūpēties par Jūsu augiem, slēdzot apkopes līgumu un uzņemoties pilnu atbildību par dzīvo dabu Jūsu telpās.

Regulāras rūpes par Jūsu augiem

Telpaugu apkope ir regulārs ilgtermiņa projekts, tāpēc mēs ar prieku uzņemsimies atbildību par tiem Jūsu birojā, klientu telpās vai citviet. Mūsu speciālisti ieradīsies pie Jums vienu līdz divas reizes nedēļā un, izvērtējot telpaugu stāvokli, veiks to apkopi:

  • laistīšanu, 
  • mēslošanu, 
  • mazgāšanu, 
  • pārstādīšanu. 

Augi vienmēr izskatīsies lieliski, un Jums nebūs jāsatraucas par to kopšanu. Klientu drošībai mūsu apkopes līgumos ir ietvertas garantijas, ka telpaugi visu līguma periodu būs tikpat zaļi un svaigi, kā sākotnēji paredzēts. Iekļauta ir arī to nomaiņa situācijās, kad tie kādu iemeslu dēļ aiziet bojā. 

Iespējamie sadarbības formāti

Izvērtējot klienta augu stāvokli, piedāvājam dažādu pakāpju līguma nosacījumus – no vienkāršas uzturēšanas līdz līgumam, kas iekļauj jebkura auga maiņu interjera, mēbeļu novietojuma un telpas apgaismojuma izmaiņu gadījumā. Strādājam ar katru klientu individuāli, izvērtējot tā prasības un darba specifiku. Darbus iespējams veikt darbalaikā, pirms vai pēc tā, kā arī atsevišķos gadījumos – arī brīvdienās. Lai augu apkope noritētu veiksmīgi, klienta vienīgais pienākums ir nodrošināt tiem nepieciešamos vides apstākļus – apgaismojumu un piemērotu temperatūru telpā.

Ikdienas darbā mēs lielu uzmanību pievēršam ne tikai augu uzturēšanai, bet arī klienta vajadzību izzināšanai un diskrētuma politikas ievērošanai. 

Kāpēc izvēlēties šo pakalpojumu?

Ja Jūs uzņematies atbildību par lielu skaitu telpaugu bez priekšzināšanām to kopšanā, pastāv dažādi riski to bojājumiem. Visbiežāk augi tiek pārlieti vai – pretēji – iekaltēti. Būtiska kļūda ir arī augu novietošana tiem neatbilstošā – pārāk gaišā vai pārāk tumšā – telpā. Rūpējoties par augiem, svarīga ir arī pareiza mēslošana, pārstādīšana īstajā laikā un kaitēkļu iznīcināšana. 

Mūsu telpaugu kopšanas speciālisti ir ar lielu pieredzi un atbilstošu izglītību augu kopšanā, kaitēkļu iznīcināšanā un profesionālo augu kopšanas līdzekļu lietošanā. Darbinieki regulāri apmeklē kvalifikācijas celšanas kursus un apgūst zināšanas par jaunām augu kopšanas tehnoloģijām un materiāliem. Tāpēc piedāvājam arī atsevišķas konsultācijas, kurās mūsu darbinieki novērtēs jebkura auga stāvokli un pastāstīs par pareizu tā kopšanu.

Telpaugu apkope nav sarežģīts process un ir pa spēkam ikvienam, taču ar noteikumu, ka Jums ir pietiekamas zināšanas par konkrētajiem eksemplāriem un to izvietošanas un laistīšanas prasībām. Izvēloties Herca Floras palīdzību, garantēsim vienmēr svaigu augu izskatu, konfidencialitāti, darbu Jums ērtā laikā un pozitīvu ilgtermiņa sadarbību. Lai uzzinātu vairāk par iespējām, aicinām sazināties ar mūsu komandu.

SAZINĀTIES AR MUMS

Pildas iela 16B, Rīga, LV-1035

+371 29478797, +371 29491661

info@hercs.lv

Ziņas pielikums

vai pievienojiet failus šeit
faila izmērs līdz 1MB un pielikuma izmērs līdz 5MB

Pielikuma-faila-nosauk.pdf Noņemt