Telpaugi ir būtiska mūsdienu interjera daļa – arhitekti un dizaineri augu klātbūtni telpā plāno tikpat rūpīgi, kā izvēlas mēbeles, apdares materiālus un apgaismojumu. Biofilisks dzīvesveids un dabas klātesamība telpā padara mūsu ikdienu krāsaināku un prātu – asāku. Augi pilda gan estētisku, gan funkcionālu lomu, ļaujot dizainu veidot daudzveidīgu un praktisku. 

Kā veiksmīgi integrēt augus interjerā?

Dabiski apdares materiāli, enerģijas resursus taupošas elektroiekārtas un augi ir būtiska jebkura moderna interjera sastāvdaļa. 21. gadsimtā dzīvā daba telpā vairs netiek uzskatīta par dekorāciju, bet gan par dzīvesveida sastāvdaļu, piemēram, viesnīcu klientiem tā liek justies gaidītiem, biroju darbiniekiem – strādāt produktīvāk, bet mājās katrs tādējādi var uzturēties tīrākā vidē.

Hercs Flora sadarbojas ar pasaules vadošajiem ražotājiem, tāpēc spējam klientiem piedāvāt gan cenas diapazonā, gan dizaina ziņā ļoti dažādus produktus. Vadoties pēc klienta vai klienta piesaistītā dizainera prasībām, mūsu komanda piemeklēs un piedāvās atbilstošāko risinājumu.

Augu izvēles pamatprincipi

Daudzveidīgās telpaugu šķirnes un plašais klāsts ļauj augu integrēt jebkura stila interjerā, veidojot to krāšņu un bagātīgu vai atturīgu un askētisku. 

Piemēram, krāšņā interjerā iederēsies klasiska Arekas palma, bet minimālistiskā – agave vai aspidistra. Biroja telpu zaļāku padarīs dracēnas un spatifīlas, kas turklāt ir viegli kopjamas.

Telpas noskaņu palīdzēs radīt augu dažādās lapu faktūras – aspidistras laidenā lapu forma nomierinās un būs kā lielisks fons citiem interjera elementiem, savukārt Jamaikas dracēnas kokainais kāts un mazās košās lapas padarīs to par galveno elementu telpā. 

Kā uzsākt sadarbību?

Vispirms Herca Floras augu dizainers dosies pie Jums, lai novērtētu vides apstākļus telpā un iepazītos ar kopējām interjera vadlīnijām. Pēc tam mēs piedāvāsim dizainam puķpodus un augus, kas vislabāk atbildīs telpas gaismas, gaisa mitruma un iekārtojuma prasībām. Līdzīgi kā citiem interjera elementiem, arī augu šķirņu mode ir mainīga, taču to pozitīvā ietekme uz cilvēku veselību un mentālo stāvokli ir nemainīga visiem augiem.

Lai nonāktu pie interjeram atbilstošākā risinājuma, aicinām sazināties ar Herca Floras speciālistiem – ieteiksim, kā labāk atsvaidzināt telpas dizainu un kā to darīt ar visaugstāko atdevi darbinieku un klientu labsajūtai. 

SAZINĀTIES AR MUMS

Pildas iela 16B, Rīga, LV-1035

+371 29478797, +371 29491661

info@hercs.lv

Ziņas pielikums

vai pievienojiet failus šeit
faila izmērs līdz 1MB un pielikuma izmērs līdz 5MB

Pielikuma-faila-nosauk.pdf Noņemt