Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Telpaugi ir būtiska mūsdienu interjera daļa - arhitekti un dizaineri augu klātbūtni telpā plāno tikpat rūpīgi, kā izvēlas mēbeles, apdares materiālus un apgaismojumu. Biofīlisks dzīvesveids un dabas klātesamība telpā padara mūsu ikdienu krāsaināku un prātu - asāku.  Augi pilda gan estētisku, gan funkcionālu lomu, ļaujot dizainu veidot daudzveidīgāku un praktiskāku. 

Kā veiksmīgi integrēt augus interjerā?

Dabīgi apdares materiāli, enerģijas resursus taupošas elektroiekārtas un augi ir būtiski jebkura moderna interjera sastāvdaļa. 21. gadsimtā dzīvā daba telpā vairs netiek uzskatīta par dekorāciju, bet gan par dzīvesveida sastāvdaļu, piemēram, viesnīcu klientiem tā liek justies gaidītākiem, biroju darbiniekiem - strādāt produktīvāk, bet mājās katrs tādējādi var uzturētie tīrākā vidē.  

Hercs flora sadarbojas ar pasaules vadošajiem ražotājiem, tāpēc spējam klientiem piedāvāt gan cenas diopozonā, gan dizainā ļoti dažādus produktus. Vadoties pēc klienta vai klienta piesaistītā dizainera prasībām, mūsu komanda piemeklēs un piedāvās atbilstošāko risinājumu.

Augu izvēles pamatprincipi

Pateicoties daudzveidīgajām telpaugu šķirnēm un plašajam klāstam, augu iespējams integrēt jebkura stila interjerā, veidojot to krāšņu un bagātīgu vai atturīgu un askētisku. 

Piemēram, krāšņā interjerā iederēsies klasiska Arekas palma (“Palma Areca”), bet minimālistiskā - agave vai spidistra. Biroja telpu zaļāku padarīs dracaenas un spatifīlas, kas turklāt ir viegli kopjamas.

Telpas noskaņu palīdzēs radīt augu dažādās lapu faktūras – aspidistras laidenā lapu forma nomierinās un būs kā lielisks fons cities interjera elementiem, savukārt “Dracaena Jamaica” kokainais kāts un mazās košās lapas padarīs to par galveno elementu telpā. 

Kā uzsākt sadarbību?

Vispirms Hercs Flora augu dizainers dosies pie Jums, lai novērtētu vides apstākļus telpā un iepazītos ar kopējām interjera vadlīnijām. Pēc tam mēs piedāvāsim dizainam atbilstošākos puķpodus un augus, kas vislabāk atbildīs telpas gaismas, gaisa mitruma un iekārtojuma prasībām. Līdzīgi kā citiem interjera elementiem, arī augu šķirņu mode ir mainīga, taču to pozītīvā ietekme uz cilvēku veselību un mentālo stāvokli ir nemainīga visiem augiem.

Lai nonāktu pie interjeram atbilstošākā risinājuma, aicinām sazināties ar Hercs Flora speciālistiem - ieteiksim, kā labāk atsvaidzināt telpas dizainu un kā to darīt ar visaugstāko atdevi darbinieku un klientu labsajūtai. 

SAZINĀTIES AR MUMS

Pildas iela 16B, Rīga, LV-1035

+371 29478797, +371 29491661

info@hercs.lv

Ziņas pielikums

vai pievienojiet failus šeit
faila izmērs līdz 1MB un pielikuma izmērs līdz 5MB

Pielikuma-faila-nosauk.pdf Noņemt

Kā mēs nodrošinām augstu iekštelpu apzaļumošanas kvalitāti?

Tiecoties domāt videi draudzīgi un piekopjot arvien biofīliskāku dzīvesveidu, esam kļuvuši par ilgtspējīgu uzņēmumu, kas saviem klientiem nodrošina pilna servisa iekštelpu apzaļumošanu – dizaina izstrādi, uzstādīšanu un augu apkopi. Iekārtojot telpas, dizaineri palīdzēs piemeklēt formas un faktūras ziņā piemērotākos puķpodus, savukārt, noslēdzot apkopes līgumu, pie Jums reizi nedēļā ieradīsies profesionāls telpaugu kopšanas specialists, kas ar darbu un padomu palīdzēs visos ar augu uzturēšanu saistītajos jautājumos.

Mūsu speciālisti:

  • ir pieredzējuši un ieguvuši jomai atbilstošu izglītību, tāpēc mēs ar pārliecību sniedzam garantiju mūsu pakalpojumiem un piegātajām zaļajām sienām;
  • kvalifikācijas celšanai regulāri apmeklē starptautiskus seminārus un izstādes, tādā veidā uzzinot par jaunākajām modes tendencēm un tehnoloģiskajiem risinājumiem iekštelpu apzaļumošanas jautājumos.

Jau vairāk nekā desmit gadus sadarbojamies ar audzētājiem visa pasaulē, spējot nodrošināt klientus ar plašu augtas kvalitātes telpaugu klāstu, ievērojot saprātīgas cenas un nodrošinot īsus piegādes termiņus. Ik gadu apmjeklējam audzētavas, meklējot jaunus kontaktus un Latvijā līdz šim neredzētas augu šķirnes.

Iekštelpu apzaļumošanas pozitīvā ietekme uz veselību darba vietā
Estētiskais aspekts nešaubīgi ir pirmais, par ko iedomājamies, iztēlojoties zaļas, telpaugiem pilnas telpas. Tomēr tas nav vienīgais būtiskais ieguvums, ko sniedz iekštelpu apzaļumošana. Dzīvojot un strādājot pilsētā, gaisa piesārņojuma jautājums ir īpaši aktuāls. Kaitīgās vielas izplatās ne tikai ielās, bet nokļūst arī iekštelpās, ietekmējot mūsu fizisko un mentālo veselību. Sintētiski apdares materiāli, mēbeļu lakas, audumu krāsas – viss rada piesārņojumu, kura mazināšanai augiem ir vitāli svarīga loma.

Piesārņojuma mazināšana
Pētījumi par piesārņojumu pierāda, ka telpaugi palīdz atbrīvoties no indīgiem toksīniem, samazina karbona un dioksīda līmeni gaisā. Augu klātbūtne palīdz vieglāk elpot un palielina darbinieku koncentrēšanās spējas. Piemēram, Dracēna vai Dracaena, novietota telpā, spēj attīrīt 94 procentus no telpā noplūdušajām acetona daļiņām. Gaisa attīrīšanas kapacitāte atkarīga no dažādiem mainīgiem faktoriem, taču 6-8 vidēji līdz liela izmēra augi būs pietiekami, lai ievērojami uzlabotu gaisa kvalitāti atvērta tipa biroja telpā.

Darbinieku labsajūtas uzlabošana
Iekštelpu apzaļumošanas rezultātā uzlabojas kā gaisa kvalitāte, tā citi vides apstākļi. Bez vides attīrošās īpašības augiem ir vēl citas, darbinieku labsajūtu palielinošas īpašības – tie mitrina gaisu, slāpe trokšņu līmeni un samazina stresu. Telpaugu klātbūtnē par 15% palielinās darbinieku produktivitāte, radošums un spēja koncentrēties uzdotajam uzdevumam. Tas nozīmē, ka darbinieki slimo retāk un ar daudz lielāku patiku nāk uz darbu.

Iekštelpu apzaļumošana ir gan estētiski, gan praktiski vērtīgs ieguldījums uzņēmuma attīstībā. Izvēloties pieredzējušu speciālistu komandu plāna izstrādei un īstenošanai, ieguvēji būs gan klietni, gan darbinieki. Uzlabota telpu gaisa kvalitāte nozīmē labākus darba apstākļus, tātad augstākus rezultātus. Telpaugu izvēle ir gana plaša – sadarbība ar Eiropas lielākajiem audzētājiem nodrošinā jums iespēju atrast tieši to, kas jums derēs vislabāk. Aicinām sazināties ar Hercs Flora profesionāļiem, lai iegūtu labāko rezultātu jūsu uzņēmuma telpām!

Vairāk