Ja augus dažādu iemeslu dēļ nevēlaties pirkt, Hercs Flora piedāvā tos īrēt.

Atkarībā no projekta ilguma piedāvājam gan ilgtermiņa nomu, slēdzot līgumu uz gadu vai diviem, gan īstermiņa nomu pasākumu, prezentāciju un izstāžu stendu vajadzībām. 

Ilgtermiņa augu noma

Visbiežāk šo pakalpojumu izvēlas uzņēmumi, kas īsteno terminētus projektus, jaunuzņēmumi vai kompānijas, kas nevēlas iegādāties liekus pamatlīdzekļus. Ilgtermiņa noma ļauj mūsu klientam daudz brīvāk pārvaldīt savus resursus – krīzes gadījumā ātri no telpaugiem atbrīvoties, nedomājot par to, ko ar tiem iesākt, ja birojs jāaizver vai jāpārvācas uz mazākām telpām. Arī interjera izmaiņu un paplašināšanās gadījumā augu skaitu iespējams viegli palielināt vai izvēlēties jaunus, dizainam atbilstošākus augus. Ilgtermiņa augu nomas minimālais termiņš ir seši mēneši.

Kāpēc apzaļumot telpas? 

Augu klātbūtne ir svarīga ne tikai cilvēku pastāvēšanai un dabas procesu nodrošināšanai, bet arī tāpēc, ka tiem piemīt augsta pievienotā estētiskā un praktiskā vērtība. Tas nozīmē, ka dabiski elementi ne vien augstvērtīgi papildinās Jūsu uzņēmuma vai projekta interjeru, bet arī attīrīs gaisu, uzlabos darbinieku un klientu labsajūtu un nesīs citus ieguvumus.

Telpaugu noma kā risinājums apzaļumošanas vajadzībai īpaši piemērota būs gadījumos, kad vēlaties sev apkārt augus, taču neesat pārliecināti par to, vai tos vēlaties iegādāties. Noma ir lielisks veids, kā bez saistībām iegūt estētisku un zaļu vidi.

Ko iekļauj nomas pakalpojums?

Ja plānojat augus nomāt, mūsu dizaineri dosies pie Jums un ieteiks labākos risinājumus šķirņu un novietojuma ziņā, lai iegūtu interjeram un sajūtām atbilstošāko rezultātu. 

Visā pakalpojuma darbības periodā, tāpat kā iegādātu telpaugu apkopes līguma laikā, saņemsit pilnu servisu – regulāru apkopi un bojāto augu nomaiņu. Ik nedēļu mūsu speciālists ieradīsies un veiks augu kopšanu – laistīšanu, mēslošanu, mazgāšanu un pārstādīšanu, lai Jūs varētu vienkārši izbaudīt zaļo, dabisko vidi. 

Īstermiņa augu noma

Zaļie augi padarīs krāšņāku ikvienu pasākumu, vai tā būtu izstāde, prezentācija, svinības vai kas cits Jums nozīmīgs. Telpaugi skaisti piepildīs vidi un liks ikvienam apmeklētājam sajusties gaidītam.

Herca Floras noliktavā pastāvīgi pieejams liels skaits dažāda izmēra dzīvo un mākslīgo augu – labprāt piedāvājam tos īstermiņa nomai. Augi klienta vajadzībām pieejami uz dažādiem termiņiem – no dažām stundām līdz pat divām nedēļām.  

Atkarībā no telpas tematikas – džungļu vai pludmales ballīte, lietus mežs vai vienkārši konferences zāle – mūsu speciālisti piemeklēs piemērotākos augus, tos piegādās, izvietos un pēc pasākuma aizvedīs atpakaļ uz noliktavu. Tādējādi Jūs būsit atbrīvoti no visām raizēm par augu klātbūtni svarīgajā notikumā.  

Mūsu pieredze liecina, ka populārākie nomas augi ir palmas, dracēnas, fikusi, lirveida fikusi un strelīcijas – tie padarīs krāšņāku jebkuru notikumu.

Viens pasākums vai divu gadu plāns – nodrošināsim ilgtermiņa vai īstermiņa augu nomu Jūsu vajadzībām. Par iespējām vairāk uzzināsit, sazinoties ar mūsu komandu.

SAZINĀTIES AR MUMS

Pildas iela 16B, Rīga, LV-1035

+371 29478797, +371 29491661

info@hercs.lv

Ziņas pielikums

vai pievienojiet failus šeit
faila izmērs līdz 1MB un pielikuma izmērs līdz 5MB

Pielikuma-faila-nosauk.pdf Noņemt