Situācijās, kad dažādu apstākļu dēļ nav iespējams izmantot dzīvos augus, kā alternatīvu Hercs Flora piedāvā interjerā iekļaut augstas kvalitātes mākslīgos augus. Mūsu sortimentā ir gan pavisam nelieli eksemplāri, gan mākslīgi grieztie ziedi, gan lieli zaļie telpaugi. 

Pie mums iespējams ne vien tos iegādāties, bet arī kopā ar mūsu dizaineriem atrast īstās kombinācijas jebkura stila interjeram: gan dažādiem apzaļumošanas projektiem, gan īpašam svētku noformējumam. 

Kādos apstākļos iesakām izvēlēties mākslīgos augus? 

Visbiežāk ir sastopami trīs galvenie iemesli, kuru dēļ dzīvie telpaugi nav labākais vai pat iespējamais variants: nav iespējams nodrošināt piemērotus apstākļus, augus plānots izvietot grūti pieejamās vietās un kompozīcijas svaram ir liela nozīme. Par katru no tiem pastāstīsim mazliet sīkāk. 

Dzīvajiem augiem nepiemēroti apstākļi visbiežāk ir vāji apgaismotas vietas, piemēram, reti izmantotas sapulču telpas, bāri, naktsklubi un citas telpas, kur nav iespējams vai ir neracionāli nodrošināt augus ar pietiekamu dabisko vai mākslīgo apgaismojumu. Svarīgi ir arī citi faktori, piemēram, gaisa mitrums, ko atsevišķās telpās nemaz nevar panākt.

Izvietošana grūti pieejamās vietās ir būtisks faktors, kas jāņem vērā, plānojot augu kopšanu un drošības aspektus. Piemēram, pie elektroierīcēm bez bažām var novietot mākslīgos augus, bet dabiskie laistīšanas dēļ var radīt riskus. Tāpat arī norobežotās telpas daļās (piemēram, starp stikliem) vai tuvu griestiem varētu nebūt iespējams regulāri rūpēties par dzīviem telpaugiem. 

Vietās, kur svarīgs kompozīcijas svars, piemērotākie pilnīgi noteikti ir mākslīgie augi – tie būs līdz pat četrām reizēm vieglāki par līdzvērtīgiem dzīvajiem augiem. 

Augu dažādība un pieejamība

Hercs Flora piedāvā dažādu izmēru, faktūru un tematikas augus, tāpēc pieejams plašs mākslīgo augu sortiments pēc dažādiem parametriem.

  • Izmērs: pieejami līdz 5 metriem lieli augi, piemēram, palmas, dracēnas, fikusi un citi, kā arī nelieli vai nokareni mākslīgie augi – aglonēmas, dīfenbahijas, spatifīlas, efejas.
  • Dažādas kombinācijas: atšķirībā no dzīvajiem telpaugiem, veidojot mākslīgo augu kompozīcijas, nav jāievēro likumsakarības, kas attiecas uz šķirņu savstarpēju kombinēšanu. Tas nozīmē, ka ir iespējams savienot ļoti dažādas krāsu un faktūru variācijas, vadoties tikai pēc vizuālajiem principiem. 
  • Plašs augu klāsts: piedāvājam dažādu krāsu un izmēru orhidejas, guzmanijas, antūrijas, kā arī sezonālās ziedošās puķes. Floristu vajadzībām pieejamas dažādas mākslīgās lapas un grieztie ziedi. Šos ziedus iespējams iegādāties gan atsevišķi, gan jau gatavās kompozīcijās viesnīcu un sabiedrisko telpu vajadzībām. 
  • Sezonālā piemērotība: atkarībā no gadalaika vai aktuālajiem svētkiem piedāvājam specifiskus tematiskos mākslīgos augus – Ziemassvētku egles, ziemeļu dabu raksturojošus floras elementus, Līgo tematikai atbilstošus mākslīgos augus, izteikti tropiskus mākslīgos telpaugus. 
  • Individuāla izgatavošana: pēc individuāla pieprasījuma mūsu mākslinieks izgatavo liela izmēra mākslīgos kokus, par pamatu ņemot dabiskā koka prototipu un īpaši apstrādātu stumbra pamatni. Šādu koku izmērs var svārstīties no trīs līdz sešu metru augstumam.  

Piedāvājam arī visu iepriekš minētā mākslīgā augu sortimenta īstermiņa nomu pasākumiem, izstādēm un prezentācijām.

Lai kādiem gadījumiem būtu nepieciešama apzaļumošana, varam piedāvāt ne vien dzīvos telpaugus, bet arī mākslīgos augus. Īpaši noderīgi tie var būt gadījumos, kad telpa vai tās iekārtojums neļauj izvietot īstas, no dabas nākušas veltes. Palīdzēsim ne vien ar piegādi, bet arī ar izvēli un pieskaņošanu interjeram. Par konkrētiem augiem un mākslīgo augu apzaļumošanas projektiem lūdzam interesēties individuāli, jo pieejamais sortiments pastāvīgi tiek atjaunots. 

SAZINĀTIES AR MUMS

Pildas iela 16B, Rīga, LV-1035

+371 29478797, +371 29491661

info@hercs.lv

Ziņas pielikums

vai pievienojiet failus šeit
faila izmērs līdz 1MB un pielikuma izmērs līdz 5MB

Pielikuma-faila-nosauk.pdf Noņemt