SIA Hercs Flora ir dibināta 1996. gadā un kopš tā laika kļuvusi par lielāko specializēto iekštelpu un teritoriju apzaļumošanas uzņēmumu Latvijā. Mēs esam profesionāļu komanda, ko veido pieredzējuši un zinoši dizaineri, tehniķi un augu kopšanas speciālisti. Gadu gaitā esam realizējuši virkni projektu, ar kuriem lepojas mūsu klienti un mēs paši, turklāt tos par augsti kvalitatīviem atzīst arī nozares asociācijas, piešķirot mums Latvijas Arhitektūras gada balvas un Latvijas Ainavu arhitektūras balvas. 

Mūsu kompetence telpaugu piegādē

Hercs Flora savu darbību uzsāka kā iekštelpu apzaļumošanas uzņēmums, ar telpaugiem apgādājot pirmos Rīgā atvērtos tirdzniecības centrus un ārvalstu uzņēmumu pārstāvniecības Latvijā. Jomai pamazām attīstoties, mēs arvien vairāk uzmanības sākām pievērst telpaugiem. Klientu intereses un pozitīvo atsauksmju dēļ pieauga arī mūsu darba apjoms. 

Esam Latvijā vienīgais uzņēmums, kas piedāvā gan brīvstāvošas, gan iebūvētas zaļo sienu sistēmas – tās projektē un ražo mūsu speciālisti tepat uz vietas. Mūsu izgatavotajām zaļajām augu sienām varam piedāvāt īsākus piegādes termiņus, zemākas izmaksas un klientiem svarīgāko – iespēju īstenot jebkuru dizaina projektu, sienas izgatavojot tieši vajadzīgajos izmēros. Pēc uzstādīšanas visām sistēmām tiek nodrošināta garantija un ilgtermiņa uzturēšana. 

Uzņēmums Hercs Flora ir Latvijā vienīgais telpaugu un puķpodu importētājs, kas augus klientiem ved tieši no audzētavām. Tāpēc spējam nodrošināt:

  • īsus piegādes termiņus, jo piegādes veicam reizi nedēļā,
  • ļoti plašu augu sortimentu no Eiropas lielākajām audzētavām, 
  • kvalitatīvus puķu un koku stādus un
  • interjera prasībām atbilstošus puķpodus dažādās cenu amplitūdās.

Herca Floras pieredze teritorijas apzaļumošanā

Kopš 2015. gada uzņēmums ir kļuvis par vienu no līderiem teritorijas apzaļumošanas projektu realizācijā. Sadarbojoties ar labākajiem ainavu arhitektiem, esam iekārtojuši zaļo vidi ap lielākajiem tirdzniecības centriem un biznesa un dzīvojamajiem kompleksiem. Teritorijas labiekārtošanas komandā apvienojot labākos dārzu tehniķus, arboristus un plānotājus, esam izveidojuši neskaitāmus skaistus privātos dārzus. Klientiem veicam gan dārzu iekārtošanu, gan piedāvājam ilgtermiņa uzturēšanu. 

Herca Floras speciālisti regulāri pilnveido savas zināšanas, apmeklējot starptautiskus seminārus un izstādes, kā arī viesojoties pie sadarbības partneriem citās Eiropas valstīs. Mums ir svarīgi nodrošināt augsta līmeņa servisu un regulāri uzturēt zināšanu līmeni, piedāvājot klientiem kvalitatīvāko produktu. Lai uzzinātu vairāk par sadarbības iespējām un saņemtu piemērotāko zaļās vides projekta īstenošanas piedāvājumu, aicinām sazināties ar mūsu profesionāļiem.