Brīvstāvošā siena ir brīvi pārvietojama pašcirkulācijas sistēma, kam nav nepieciešams ūdens pievads un ko var viegli pārvietot telpā, kad un kur gribas. Konstrukcija ir nodrošināta ar apgaismojumu, klienta izvēlētiem augiem un laistīšanas sistēmu. Tā ir pilnīgi mobila un ar automātikas palīdzību spēj pati sevi nodrošināt ar visiem augiem nepieciešamajiem procesiem, augu laistīšanu pielāgojot atkarībā no apstākļiem telpā. 

Mēs dzīvojam uz piesārņojuma riska robežas, un iekštelpu apzaļumošana ir kļuvusi svarīgāka nekā jebkad iepriekš. Biofiliska vide kļūst par kvalitatīvas dzīves standartu, tādēļ tiek atrasti aizvien jauni un klientam ērtāki zaļo sienu risinājumi. Brīvstāvoša siena ir līdz šim inovatīvākais augu sienu veids, kas darbojas pilnīgi autonomi un kam nav nepieciešams ūdens pievads un kanalizācija. 

Brīvstāvošas augu sienas priekšrocības

Atšķirībā no iebūvētās sistēmas, šāda veida zaļā siena aizņem maz vietas, turklāt to ir iespējams brīvi pārvietot telpā. Konstrukcija ir aprīkota ar riteņiem, kas ļauj to pārstumt, kad un kur vēlaties. To nav nepieciešams pielāgot specifiskiem apgaismojuma apstākļiem, jo brīvstāvošās sienas konstrukcijai komplektācijā ir iebūvēts speciāls augiem paredzēts gaismas avots. Tas veicina telpaugu augšanu un pastiprina sienas vizuālo efektu. 

Brīvstāvošo sienu iespējams izmantot ne vien kā dekoratīvu, bet arī kā funkcionālu telpas elementu – pieejama gan vienpusēja, gan divpusēja sistēma, kas lieliski pildīs nodalošās sienas funkciju starp telpas zonām vai darba vietām. Konstrukcijas standarta izmēri ir 112 cm platumā un 215 cm augstumā, taču pēc klienta pieprasījuma izmēru var koriģēt, pielāgojot telpas griestu augstumam un sienas platumam. Ir iespējams mainīt arī pamatnes toni, attālinoties no standarta melnās, pelēkās vai baltās krāsas. 

Mūsu klientu atsauksmes liecina, ka dzīvā augu siena vienmēr ir pozitīvs pārsteigums telpu apmeklētājiem, turklāt augu klātbūtni novērtē arī darbinieki. Telpaugi uzlabo mentālo veselību un fizisko labsajūtu, veselību un garastāvokli. Augi absorbē telpā sastopamās indīgās vielas, rada papildu skābekli un mitrina gaisu. Šādā vidē palielinās koncentrēšanās spējas un pieaug darba produktivitāte. Siena ir arī efektīvs skaņas slāpētājs telpā, jo augu ažūrā forma lieliski absorbē trokšņus. 

Herca Floras 25 gadu pieredze ļauj mums radīt kvalitatīvus un ilgtspējīgus produktus, nodrošinot telpaugu ilgtspēju un garantijas. Mūsu komandā ir ne tikai zinoši tehniķi, bet arī ilggadēji augu speciālisti, kuri pārzina katra auga individuālās īpašības un spēj piemeklēt klienta prasībām atbilstošāko risinājumu. 

SAZINĀTIES AR MUMS

Pildas iela 16B, Rīga, LV-1035

+371 29478797, +371 29491661

info@hercs.lv

Ziņas pielikums

vai pievienojiet failus šeit
faila izmērs līdz 1MB un pielikuma izmērs līdz 5MB

Pielikuma-faila-nosauk.pdf Noņemt